Studio graficzne Lublin, projektowanie graficzne Lublin, grafik Lublin

Projektowanie graficzne


Stworzymy dla Ciebie grafikę reklamową i system identyfikacji wizualnej.

Zadzwoń lub wypełnij formularz, powiedz czego potrzebujesz, a my zapoznamy Cię z procesem oraz ofertą.

Formularz +48 603 774 922 Spotkanie Umów spotkanie

Porozmawiajmy o Twoich wyjątkowych projektach

Wypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie ofertę i skontaktujemy się z Tobą

Jesteśmy oficjalnym Partnerem:

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Zaprojektujemy grafikę,
jakiej potrzebujesz


Projektujemy wszystko co da się wydrukować lub zamieścić w Internecie. No dobra, nie wszystko, projektowanie wnętrz zostawiamy innym specjalistom 😊
Zaprojektujemy dla Ciebie pojedyncze grafiki, jak i cały kompleksowy system identyfikacji wizualnej.

 • Wizytówki zwykłe lub lakierowane UV
 • Teczki reklamowe (na dokumenty)
 • Katalogi firmowe
 • Papiery firmowe
 • Notesy
 • Szablony prezentacji PowerPoint
 • Stopki mailowe
 • Szablony mailingowe
 • Ebooki
 • Plakaty
 • Ulotki
 • Szyldy i kasetony reklamowe
Projektowanie logo

Proces projektowania logo


1

Inspiracja

Wspólnie określimy Twoje potrzeby i poszukamy inspiracji jak je zrealizować.

2

Prezentacja

Zaprezentujemy Ci kilka propozycji, które Cie zainspirują. Ty wybierzesz jedną z nich, która najbardziej odpowiada Twojej wizji i zgłaszasz co chciałbyś ewentualnie zmienić.

3

Finalizacja

Zgodnie ze zgłaszanymi przez Ciebie modyfikacjami wykonamy dla Ciebie logo, a po akceptacji i rozliczeniu dostarczymy logo w formatach grafiki rastrowej i wektorowej.

Dlaczego warto wybrać nas?


26 lat doświadczenia

Zatrudniamy doświadczonych grafików, którzy od ponad 26 lat realizują wybitne projekty, zdobywają nowe kompetencje i wdrażają w życie kreacje wg. najnowszych trendów.

Wspólnie zrealizowaliśmy tysiące projektów graficznych dla klientów z różnych branż. Piękne projekty potrafimy zrobić nawet w 1 dzień, cuda zajmują nam chwilkę dłużej.

Małe projekty graficzne

Potrzebujesz projektu ulotki, papieru firmowego albo rollupu – dzwonisz do nas, my szybko rozwiązujemy Twój problem z projektem i wydrukiem. Po kilku dniach cieszysz się wspaniałą realizacją.

Kompleksowe systemy identyfikacji wizualnej (CI)

Wprowadzasz nową markę lub nowy produkt na rynek? Planujesz rebranding? Otwierasz nową firmę i chcesz, aby Twoje logo, papier firmowy, katalog ofertowy, teczka, stopka e-mail i plafon nad wejściem do biura wyglądały profesjonalnie? Chcesz, aby Twój klient patrząc na Twój wizerunek od razu poczuł, że można Ci zaufać? Pozwól stworzyć nam dla Ciebie kompleksowy system identyfikacji wizualnej, który zachwyci Twojego klienta.

Gdy potrzebny jest ratunek...

Dzwoni Krzysiek, właściciel TB Logistics:

„Michał, poprosiliśmy fotografa tutaj u nas w na miejscu, w Rzeszowie, aby zrobił nam zdjęcia do kalendarza i przygotował projekt dla drukarni. Drukarnia mówi, że najpóźniej pojutrze musimy drukować, a ten gość wszystko sp-----ł. Pomóżcie”.

Po 2 dniach:

„Michał, dziękuję. Uwielbiam pracować z Twoim grafikiem, kalendarz jest super. Zróbcie jeszcze kartkę świąteczną, tylko też taką wypasioną”.

Wolimy zaplanowaną pracę, ale pomagamy też gasić pożary 😊

Dlaczego warto wybrać nas?

Inny - Nowoczesny - Bliski ludziom

Obejrzyj kilka
naszych kompleksowych realizacji


Grupa Volare

Strona internetowa, materiały akcydensowe oraz kampania w mediach społecznościowych.

Strefa Szachów

Logotyp, strona internetowa oraz materiały graficzne na Facebooka i YouTube.

INDAI

Nowoczesna strona internetowa oraz kampanie nastawione na sprzedaż mieszkań.

Liveno

Dla marki Liveno zrealizowaliśmy dziesiątki projektów pudełek do nowych serii produktów, stoisko wystawiennicze, katalogi, broszury ofertowe.

Tudar

Logo, system identyfikacji wizualnej, strona www, wideo, wydruki dla fabryki mebli luksusowych TUDAR.

Inbrand

Prezentacja projektów logo, butelki i wizualizacje plakatów dla browaru InBrand.

KOB

Strony internetowe, kampania lead ads, animacja multimedialna,e-book informacyjny, wizytówki, papier firmowy, stopki mailowe, szyld, logo dla partnera biznesowego

Abaks System

Projekt logo, wizytówki, teczki ofertowe, wizualizacje zastosowania logo oraz SEO dla Abaks System.

Auto Remont Lipert

Kampania wizerunkowa na facebooku, z dużą ilością wideo eksperckich wsparta nowoczesną stroną www.

Identyfikacja wizualna firmy jest istotnym czynnikiem decydującym o tym, czy dana marka zrealizuje swoje cele, czy też nie. To jak Twoja marka wygląda i jak się prezentuje stanowi połowę sukcesu. Unikatowa identyfikacja wizualna wyróżni Cię na tle konkurencji, zaciekawi odbiorcę i zapadnie mu w pamięć. W INB Marketing przygotujemy dla Ciebie kompleksowy projekt, od wizytówek, papieru firmowego, teczki na dokumenty i katalogów ofertowych, po banery reklamowe na stronie internetowej i billboardy. Tworzymy projekty spójne stylistycznie. Dzięki temu Twoi odbiorcy będą mieli poczucie harmonii, porządku i łatwiej Ci zaufają. Obecnie wiele kampanii marketingowych prowadzi się w Internecie, zarówno w wyszukiwarce Google, jak i w mediach społecznościowych. W naszej agencji tworzymy materiały reklamowe, które sprawdzają się w codziennych działaniach marketingowych, zarówno tych online jak i offline.

Kolorystyka to element identyfikacji wizualnej, który może mieć ogromny wpływ na to, jak na Twoją firmę zareagują klienci. Spójna paleta barw to jedna z najważniejszych cech identyfikacji wizualnej marki, a co za tym idzie każdego projektu graficznego, który jest używany w komunikacji marketingowej. Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez firmy odpowiedzialne za budowanie identyfikacji wizualnej swoich produktów jest brak wiedzy na temat palet barw i ich funkcji i nieumiejętne wykorzystanie kolorów w marketingu. Kolory powinny być stosowane w celu optymalizacji komunikacji marketingowej i sprzedażowej produktu oraz pozwalających na budowanie pozytywnego obrazu marki. W marketingu konkretne barwy mają określony wpływ na odczucia konsumentów i ich zachowanie. Jeżeli chcesz, aby projekty graficzne Twoich materiałów reklamowych ukierunkowały zachowania klientów na zrealizowanie Twoich celów, postaw na spójną kolorystykę i przemyślaną strategię reklamową z INB Marketing.

Potrzebujesz projektu graficznego na specjalne wydarzenie? Bierzesz udział w targach i przydałyby Ci się ulotki? Chcesz postawić na stanowisku rollup lub ściankę reklamową, a potencjalnym klientom wręczyć eleganckie wizytówki i broszury informacyjne?

Wdrażasz nowy produkt na rynek i potrzebujesz nowego katalogu bądź teczki ofertowej?

A może chcesz przenieść swoje działania do świata on-line i przydałaby Ci się profesjonalna stopka mailowa, szablon mailingowy i spójne z Twoją marką banery reklamowe do publikacji na portalach internetowych?

Projektujemy wszystko, co można wykorzystać w Internecie albo wydrukować! Zgłoś się do nas! Ustalimy jak powinien wyglądać Twój system identyfikacji wizualnej i wykonamy dla Ciebie wszelkie potrzebne projekty graficzne.

Dla naszych klientów jesteśmy w stanie przygotować różnorodne materiały potrzebne do promocji firmy. Nie musisz jednak zamawiać całego kompletu identyfikacji wizualnej, możesz zdecydować się tylko na pojedynczy projekt graficzny, który aktualnie będzie Ci potrzebny do prowadzenia działań marketingowych. Wystarczy, że skontaktujesz się z pracownikiem naszej agencji marketingowej w Lublinie i ustalisz szczegóły.

Projektowanie banerów reklamowych to efektywna forma reklamy internetowej, która cieszy się dużym zainteresowaniem ze względu na swoje praktyczne zastosowanie. To doskonały sposób na promowanie oferty w sieci. Dobrze zaprojektowany baner reklamowy błyskawicznie przyciąga uwagę użytkownika i dociera do szerokiego grona odbiorców . W efekcie jest to najbardziej popularny sposób na promocję stron internetowych i produktów. Aby skutecznie zadbać o rozwój firmy, trzeba znaleźć odpowiednią agencję reklamową, która zaoferuje profesjonalne usługi w tym zakresie.

Jako specjaliści marketingu internetowego wiemy, że wygląd strony internetowej ma ogromny wpływ na oglądalność, ruch na stronie a co za tym idzie na jej pozycję w wynikach wyszukiwania. Dlatego do realizacji wszystkich projektów podchodzimy kompleksowo, biorąc pod uwagę zarówno spójność wizualną, jak i strategię marketingową.

Kreatywne projekty graficzne wysokiej jakości są naszą specjalnością. Każdy element graficzny, który wychodzi spod rąk naszych grafików, jest dostosowany do konkretnego zlecenia.

Znajomości nowoczesnych technologii i narzędzi sprawia, że możemy wykonać wszystkie zlecenia z czytelnymi grafikami. Dzięki temu, że oferujemy kompleksową usługę od A do Z, możemy zaoferować Państwu najlepsze rozwiązanie w Lublinie.

To do czego zostaną wykorzystane nasze projekty, zależy od potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży udzielamy cennych rad i pomagamy naszym klientom w wyborze materiałów oraz technologii, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym przedsięwzięciu.

W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

 • rollupy, szyldy i kasetony reklamowe.
 • teczki i segregatory,
 • katalogi firmowe i broszury informacyjne,
 • plakaty, ulotki i papiery firmowe,
 • wizytówki,
 • notesy.

Szyldy i kasetony trwałej konstrukcji pełnią idealną funkcję reklamową niezależnie od warunków atmosferycznych. Mogą być wykorzystane zarówno na zewnątrz na elewacji budynków, jak i w środku. Atrakcyjny projekt graficzny w połączeniu z wysoką jakością użytych materiałów do produkcji, stanowią idealne rozwiązanie na promocję firmy.

Jeżeli chcesz wyróżnić się podczas wszelkiego rodzaju wystaw, szkoleń czy eventów, idealnym rozwiązaniem będą rollupy firmowe. Na ich popularność wpływa przede wszystkim to, że możesz je zabrać ze sobą w każde miejsce. Rollupy to dosłownie zwinięta reklama, którą możesz mieć zawsze ze sobą. To ich główna zaleta. Ponadto mają wszechstronne zastosowanie i są bardzo praktyczne. Konstrukcja kasetki rolującej umożliwia wymianę materiału z grafiką, dzięki czemu możesz dostosować projekt graficzny adekwatnie do wydarzenia. Każdy rollup składa się z wytrzymałej kasetki, z której rozwija się ścianka materiałowa. Całość wsparta jest o długi pręt i stanowi stabilną konstrukcję. Ich złożenie i rozłożenia zajmuje zaledwie kilka sekund, dzięki czemu idealnie sprawdzają się podczas wyjazdów firmowych.

Teczki i segregatory firmowe, w których prezentowane jest dokumentacja przedsiębiorstwa czy szczegóły oferty, sprawia, że firma jest korzystniej odbierana przez klientów i kontrahentów. Przygotowując projekt w naszej agencji reklamowej, masz możliwość dopasowania segregatorów do własnych oczekiwań, poprzez wybór odpowiedniego formatu i projektu graficznego.

Katalogi produktowe i broszury informacyjne mają szerokie zastosowanie w różnych obszarach biznesu. W reklamie i sprzedaży mają nie tylko pełnić funkcję informacyjną, ale też przykuwać uwagę i wywoływać pozytywne skojarzenia z marką. Dopasowana kolorystyka katalogów produktowych, która będzie spójna z identyfikacją wizualną, przyczynia się do kreowania pożądanego pierwszego wrażenia. To wpływa na późniejsze odczucia klienta w stosunku do marki.

Wysoka jakość wykonania i staranne przygotowanie materiałów do druku to gwarancja naszej działalności. Jeśli chcesz wzbogacić swoją ofertę o dodatkowe materiały reklamowe, które wykorzystasz w miejscach masowo uczęszczanych przez ludzi, to trafiłeś w dobre miejsce. Plakaty reklamowe i ulotki to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie ograniczają reklamy jedynie do internautów czy użytkowników mediów społecznościowych. W naszej agencji projektujemy ulotki, które charakteryzuje prosty przekaz i atrakcyjny projekt graficzny.

Papier firmowy to idealne narzędzie reklamowe, na którym możesz umieścić logo firmy, dane kontaktowe czy adres strony internetowej. To daje szanse na lepsze poznanie i zbudowanie wiarygodności Twojej firmy. Wiesz, że w niektórych sytuacjach papier firmowy może być powodem, dla którego klient wybierze Ciebie, a nie Twoją konkurencję?. Ta na pozór błaha rzecz w połączeniu z innymi materiałami reklamowymi może wpływać na podświadomość naszych odbiorców i stanowi istotny element brandingu naszej firmy.

Wizytówki to szalenie istotny element promowania firmy i jej oryginalnego wizerunku. Dzisiaj wizytówki pełnią przede wszystkim poważną funkcję reklamową, ale także stanowią swoistą informację o naszym podejściu do klienta i sposobie myślenia. Dlatego jako agencja reklamowa dokładamy wszelkich starań, aby były wyjątkowe i spójne z typem osobowości klienta czy specyfiką działalności przedsiębiorstwa. Wizytówka może zachęcić do spotkania, umówienia wizyty, a może także skutecznie zniechęcić klienta to kontaktu z nami. Projektując wizytówki dla naszych klientów, dbamy o każdy szczegół w 100%, a nasze zaangażowanie sprawia, że projekty, które wychodzą spod rąk grafików INB Marketing, są niepowtarzalne i unikatowe.

Warsztaty i szkolenia biznesowe wywołują o wiele więcej pozytywnych emocji, jeżeli są odpowiednio przygotowane. Zaskocz swoją publiczność profesjonalnym podejściem i zadbaj o każdy szczegół wydarzenia. Zlecając projekt materiałów konferencyjnych profesjonalnej agencji reklamowej, takiej jak INB Marketing zyskujesz okazję do zaprezentowania firmy od najlepszej strony. Gadżety z nadrukiem, imienne identyfikatory, notesy czy plansze z agendami spotkania pozostawią w pamięci uczestników miłe wspomnienia, dzięki czemu Twoja marka zostanie lepiej zapamiętana i kojarzona.

Dla każdego projektu dobieramy odpowiednią formę i kolorystykę, zapewniając tym samym lepszy efekt promocji. Znajomość rynku i zwiększenie liczby klientów to jeden z celów każdego przedsiębiorstwa. Dobrze o tym wiemy! Dlatego przy tworzeniu profesjonalnych projektów reklamowych dla dużych marek oraz indywidualnych odbiorców robimy wszystko, aby nasi zleceniodawcy mogli pozyskać sympatię nowych klientów właśnie dzięki atrakcyjnym materiałom reklamowym dla firm.

Zaktualizowano: 01.12.2022

Opinie klientów o INB Marketing


Naszym zdaniem pisane testimoniale są mało wiarygodne, dlatego poprosiliśmy naszych Klientów, aby o naszej współpracy powiedzieli kilka słów przed kamerą. Najskuteczniejsze w marketingu zawsze były i będą rekomendacje.

Opinia Demi youtube
Anetta Szymanek

Salony Mody Ślubnej DEMI

Opinia Kulka youtube
Maciej Kulka

OSK Kulka, Rozliczanie Czasu Pracy Kierowców

Opinia Niedźwiedź youtube
Krzysztof Niedźwiedź

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A., Kancelaria Niedźwiedź

Opinia Demi youtube
Katarzyna Jaworowska

Salon kosmetyczno - fryzjerski TINA

Opinia Kulka youtube
Jacek Orzeł i Mariusz Nenckarski

Grupa Orzeł Nenckarski

Opinia Niedźwiedź youtube
Tomasz Kośkiewicz

TMK Serwis

Opinie Google


Michał Janiszek, CEO

Głęboko wierzę, że nasza współpraca będzie źródłem obustronnych korzyści. Jestem również przekonany, że będzie ona naszym wspólnym ogromnym sukcesem otwierającym drzwi do wieloletniej współpracy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych Klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku.

Do każdej współpracy podchodzimy na partnerskich warunkach, więc jeśli w trakcie realizacji projektów występują nieprzewidziane okoliczności, to rozwiązujemy je elastycznie.

Michał Janiszek

Zwykły gość od niezwykłego marketingu, CEO